BabyCrate uruchamia “BabyCrate”, nowe podejście do bezpiecznego spania dla niemowląt.

Nowoczesny, zaczerpnięty z tradycyjnych rozwiązań projekt spełnia najnowsze zalecenia dotyczące bezpiecznego snu niemowląt.

Katowice: BabyCrate, młoda marka specjalizująca się w jedynie naturalnych produktach dla niemowląt, ogłosiła wprowadzenie BabyCrate, praktycznego, nowego rozwiązania dla noworodków pozwalającego na bezpieczny sen.

Podczas premiery, CEO firmy, John Baillie, powiedział: “BabyCrate jest naszym flagowym produktem i, ponieważ nosi on nazwę marki, oczekujemy, że stanie się synonimem naszej firmy. Nie tylko zapewniliśmy, że BabyCrate jest tak bezpieczny, jak to tylko możliwe, ale jest również niezwykle praktyczny i wykonany tylko z najlepszych naturalnych materiałów. Pomimo przywiązywania uwagi do wysokiej jakości, byliśmy w stanie utrzymać przystępną cenę”.

BabyCrate jest produkowany w Polsce i składa się z drewnianej skrzyni z sosnowego drewna i naturalnego materaca z kauczuku pokrytego grubą organiczną bawełną. Jest sprzedawany w zestawie z dwoma prześcieradłami również z organicznej bawełny. BabyCrate startuje na stronie Kickstarter.com i wkrótce będzie dostępny na stronach babycrate.com i babycrate.de, a także w wybranych sklepach detalicznych.

O BabyCrate: Uruchomiona w 2016 roku marka BabyCrate jest marką z siedzibą w Szwajcarii, która zobowiązała się do dostarczania najwyższej jakości produktów dla noworodków, wykonanych wyłącznie z materiałów naturalnych i organicznych po przystępnych cenach. Oprócz BabyCrate Safe Sleep Crate, firma oferuje unikalny zestaw naturalnych środków do pielęgnacji niemowląt, a także linię organicznych tkanin bawełnianych i ręczników. BabyCrate produkuje większość swoich artykułów w Polsce i prowadzi zaplecze logistyczne na Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *